Jdi na obsah Jdi na menu

Beads Freeform

Beads Freeform je technika, ve které uplatníte různé druhy stehů, postupů a technik šitého šperku. Jistojistě si vytvoříte vlastní krásný, jedinečný a popravdě řečeno, též neopakovatelný šperk. Náhrdelník, náramek, různé přívěsky a pod.

 

Krajka z hematitu

Mne osobně vždy inspirují k vytvoření takového šperku zajímavé korálky, které mám právě doma po ruce a nebo korálky, které objevím při nějakém nákupu a které prostě musím mít "za každou cenu". Oslovuje mne jejich barevnost, struktura a lehkost, jedinečnost mačkaného, praskaného skla.  Zde upřednostňují krásu českých korálků a obdivuji nekonečnou fantazii jejich tvůrců.

Při tvoření takového šperku snad neplatí žádné zásady.  Můžete použít korálky z hmoty fimo, minerály, dřevěné korálky, můžete si vytvořit šperk zcela jemný či robustný.  Můžete použít při šití speiální nit Nymo, vlasec a pod., můžete si vytvořit vlastní zapínání či použít dostupný komponent. Pouze Vás upozorňuji na to, že při tvořením šperku strávíte mnoho času.

Z vod jadranských                                                                


 

V zajetí secese je souprava zářící červenohnědavooranžovými barevnými tóny. Je určena pro ženu, která ráda nosí originální a jedinečné šperky.

Náhrdelník je kolem krku dlouhý cca 43-44cm.Ve svém středu široký  přibližně 7cm. Náramek je i se zapínáním dlouhý 19cm, v nejširším místě je široký 4,5cm. Zapínání je vyrobené z korálků a tudíž je šperk určen i pro ženu, která je alergická na kov, neboť žádný neobsahuje.

K soupravě patří dvoje náušnice. Jedny jsou obšívané drobné kouličky a druhé, též decentní, tvoří šitá "sluníčka".

Na výrobu soupravy byly použity mačkané skleněné korálky a rokajlové korálky v hnědooranžových barvách s příměsí barvy červené a spec. nit nymo v barvě červené.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář