Jdi na obsah Jdi na menu

Návod na výrobu šperků z komponentů zn. Swarovski

Tak, Vánoce se kvapem blíží a jistě již uvažujete, jaké budete kupovat dárky. Třeba svým kamarádkám, dětem - dívkám, maminkám či babičkám atd. Pro ty, kdož chtějí do dárků dát kousek sebe, či-li vytvořit exkluzivní dar za pár babek, mám návrh!

1.)Nakupte  přes internet komponenty a korálky či rivolky od zn. Swarovski. Osobně doporučuji obchůdek http://www.top-koralky.cz/, neboť zde mají velký výběr všeho. Cena v porovnání s jinými obchůdky je příjemná a vše je prostě kvalitní a krásné.

2.) Kupte lepidlo na kov a sklo.

3.) Do druhého dne, Vám přijde zásilka od Top korálků (max. do třetího).

4.) Vemte si čistý papír, vyndejte na něj z pytlíčků Swarovského poklady a teď již opatrně lepte. Do připravených mističek opatrně vlijte kapku lepidla, přidrže na chvíli korálek či rivolku v komponentu (třeba náušnicovém závěsu) a poté zavěšte na řetízek, lanko... Či zavěšte přívěsek na zakoupený závěs a poté na řetízek a žasněte....

5.) Šperk je hotov...

6.) Kvapem odejděte do města či zadejte přes net do vyhledavače šperky zn. Swarovski a radujte se, neboť jste vytvořila exkluzivní šperky, dle vlastního výběru barev, komponentů atd, skutečně za pár korun, neboť Vás ohromí ceny, za jaké se ty samé šperky Swarovski v současné době prodávají.

 

Je po Vánocích 2011, a protože měly u mých známých šperky Swarovskeho úspěch, přidávám další fotky snad již čtvrté kolekce. Opět z nakoupených komponentů a krystalů a hlavně za pár babek jsem vytvořila soupravy, které doufám udělají novým majitelkám mnoho radosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ALeloAerosse - Blood Tension - Taylor & Francis Online

9. 10. 2018 4:46

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/que-fait-le-cialis/

AcaliDallCeant - Get Your Blood Stress Checked

28. 7. 2018 18:51

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-livraison-24h/

Veu - :)

5. 1. 2014 13:49

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké kleštičky používáte na vysací naušnice (nelepené)? A jaké je nejlepší lepidlo na lepení kamínků? lepidlo Swarovski mi přijde dost předražené.
Děkuji za odpověď.

vguitivu - fuj

17. 11. 2012 11:29

ty náušnice moc hezký nejsou, ale jde to